Тренажерна зала

Тренажерна зала у спортивному клубі “ТЕРИТОРІЯ FITNESS” (Харків, Салтівка)

Шукаєш найкращу тренажерну залу у Харкові, на Салтівці? Тоді наш клуб – правильний вибір.

Тренажерна зала у спортивному клубі «Територія Fitness ТРК «Україна» у м. Харкові дуже простора та має комфортний мікроклімат. Тренажерна зала повністю відповідає філософії спортивних клубів «Територія Fitness».

Тренажерна зала ділиться на кілька зон, у кожній з яких досягаються певні цілі тренінгу:

Тренажерный зал
Ознаки гарної тренажерної зали
- чітке зонування
- різноманітність тренажерів
- наявність повного гантельного ряду та широкого вибору вільних ваг
Тренажерна зала

Зона силових тренажерів

Включає силові лави, силові рами/машини, тренажери з власною вагою спортсмена, гантельний ряд і величезний вибір вантажоблокових тренажерів для опрацювання всіх груп м'язів.

Силове обладнання фірми IMPULSE. Тренажери IMPULSE надійні, комфортні та ергономічні, можуть бути використані як новачками, так і для змагань. Основна мета занять на силових тренажерах - набір м'язової маси, підтримання тонусу та створення рельєфу.

Кардіолінія

Кардіолінія представлена великою кількістю професійних бігових доріжок, орбітреків, горизонтальних та вертикальних велотренажерів, гребних тренажерів.

В умовах сучасної гіподинамії людства кардіотренажери набирають все більшої популярності серед усіх категорій клієнтів будь-якого віку, особливо серед жінок. Саме тому кардіолінія у спортивних клубах «Територія Fitness» посідає особливе місце. У нас велика кількість зручних, професійних кардіотренажерів, яких завжди достатньо, навіть за великого потоку клієнтів. Кардіолінія в клубі "Територія Fitness" у ТРК "Україна" - одна з найбільших у Харкові - 24 одиниці кардіообладнання.

Для чого потрібна кардіолінія
Основна мета занять на кардіотренажерах є розминка перед заняттями на силових тренажерах, тренування витривалості та скидання ваги.
Тренажерный зал
Тренажерный зал

Силова рама для функціонального тренінгу

Силова рама необхідна для проведення комплексних тренувань, виконання силових вправ, у тому числі за системою Кроссфіт (Crossfit), дозволяє підтягуватися, віджиматися, виконувати вправи з обтяженнями в одному місці, не переміщаючись по залу у пошуках потрібного тренажера. Силова рама укомплектована додатковим інструментом: гімнастичними кільцями, канатом, брусами, штангами з бамперними дисками, мішенями для кидків м'яча, різними турниками та іншими дрібними снарядами.

Зона функціонального тренінгу TRX

TRX - нова розробка індустрії фітнесу, в основі якої лежить робота з власною вагою атлета за допомогою спеціальних петель TRX (докладніше - в розділі Функціональний тренінг TRX).

Тренажерный зал
Бокс

Бійцівська зала

Це місце, де кожен може відчути себе справжнім бійцем, провести спаринги з друзями, а також відпрацювати удари на бійцівських мішках. У бійцівській залі є килим татамі, який виходячи зі своєї щільності та пружності користується популярністю як у боксерів, кіксбоксерів, так і у борців. Якщо бажаєте навчитися бойового мистецтва або підвищити свій рівень, у клубі проходять різні групові та індивідуальні тренування з різних напрямків.

Зона розминки

У цій зоні розташований інвентар (степ-платформи, обручі, гантелі, гумки, шведська стінка, фітнес-килимки) та є можливість провести повноцінну розминку перед силовим тренуванням на тренажерах як самостійно, так і під контролем тренера.

Тренажерна зала
Персональный тренинг

Персональний тренінг

У спортивному клубі "Територія Fitness" працюють кваліфіковані досвідчені тренери тренажерної зали. З нами Ви завжди в безпеці та зможете досягти поставленої мети.

Незалежно від рівня Вашої підготовки та рівня знань про заняття в тренажерній залі, Ви завжди зможете досягти своєї мети. Вам допоможе високопрофесійний тренерський склад спортивного клубу «Територія Fitness» у ТРК «Україна» у м. Харкові. Наші тренери запропонують Вам різноманітні послуги, які оптимально підійдуть Вам.

Тренажерна зала з тренером
Персональний тренінг
Прокрутити вгору
Left Menu Icon
Right Menu Icon