Про нас

Філософія спортивних клубів “Територія Fitness” виражається в двох простих принципах:

Коли спорт у задоволення!

У сучасному ритмі життя залишається дуже мало часу для відпочинку та спілкування, які потрібні людині для повноцінного життя та розвитку. При цьому хочеться бути здоровим, сильним, струнким і красивим, для чого також потрібно чимало часу.

Ми вирішуємо цю дилему! У клубах «Територія Fitness» ми робимо все, щоб Ви могли одночасно оздоровлюватися, працювати зі своїм тілом, відпочивати душею та спілкуватися з друзями.

Доступний фітнес високої якості

Ми вважаємо, що якісний фітнес – це не привілей обраних. У клубі «Територія Fitness» ми підбираємо оптимальні сучасні технічні рішення, які дозволяють комфортно займатися і не переплачувати за «бренд», і за «преміум» у назві клубу. Також ми впевнені в тому, що персонал клубу має щиро любити та цінувати кожного клієнта, незалежно від того, яку грошову суму клієнт вніс за свій абонемент.

Відкрийте для себе нову формулу здоров'я та спорту в спортивних клубах «Територія Fitness»
Просторий тренажерний зал та потужна професійна кардіолінія
Безліч напрямів групового фітнесу та додаткових спортивних напрямів
Зручна ергономіка функціональних зон
Клубна атмосфера та дружній колектив
однодумців-професіоналів
Масажний кабінет
Безкоштовний Wi-Fi доступ до мережі інтернету
Комфортний клімат у залах, який забезпечується сучасними системами вентиляції та кондиціювання
Безкоштовна інфрачервона сауна в чоловічій та жіночій роздягальні
Зручні, просторі та місткі роздягальні з душовими
Фітнес-бар, в якому можна придбати високоякісне спортивне харчування та просто відпочити з користю для здоров'я, насолоджуючись свіжими соками, коктейлями і смачними, але при цьому корисними солодощами

Не чекайте понеділка, щоб розпочати роботу над своїм здоров’ям та тілом, беріть своїх друзів, колег, родичів, приходьте до нас прямо зараз. Випробуйте задоволення від спільних тренувань та спілкування в наших клубах.

Чекаємо Вас!

Scroll to Top