Співпраця

Мережа спортклубів «Територія Fitness» планує розширення і ми готові розглянути можливість відкриття нових клубів у Харкові, а також інших містах Лівобережної України з населенням від 100 000 осіб.

Якщо Ви маєте у власності, цікаве для розміщення спортивного клубу, приміщення площею від 1000 м. кв. та готові здати його в оренду та/або готові стати партнером компанії «Територія Fitness», ми чекаємо на Вас.
Якщо Ви ріелтер і знаєте приміщення, що здається в оренду, яке, на Вашу думку, ідеально підійде для відкриття спортивного клубу, ми чекаємо на Вас.
Якщо Ви відчуваєте сили і бажаєте самостійно спробувати себе в цікавому та перспективному фітнес-бізнесі, ми готові надати професійну допомогу на всіх етапах запуску клубу: від вибору приміщення та проведення ремонтно-будівельних робіт до початку операційної діяльності.
Якщо у Вас вже є фітнес-клуб, що діє, проте Ви не задоволені результатами його діяльності, ми готові надати професійну консультаційну підтримку, допоможемо «вичавити» з Вашого клубу максимум прибутку, створити максимальну задоволеність клієнтів і зробити бізнес легко керованим.
Якщо Ви маєте капітал та хочете інвестувати його в перспективну сферу фітнес-бізнесу, ми чекаємо на Вас.
Менеджер з розвитку

Сергій Корнієнко
+38 (067) 577-07-67
manager@terfitness.com

Scroll to Top