Програма лояльності

Відвідувати спортивний клуб "Територія Fitness" не тільки корисно та приємно, а й вигідно, причому, і собі, і друзям.
Абонемент для друга у подарунок

6 місяців постійного продовження – абонемент для друга у подарунок.

У випадку, якщо Ви постійно відвідуєте спортивний клуб "Територія Fitness" протягом 6-ти місяців, Ви отримуєте безкоштовно Сертифікат на  БЕЗЛІМІТНИЙ ВІЛЬНИЙ АБОНЕМЕНТ в тренажерний зал на один місяць.

Сертифікат може бути використаний будь-якою людиною, яка не є клієнтом клубу, якому Ви хочете зробити приємний сюрприз і з ким Вам буде приємно проводити разом час із нашим клубом.

Інші умови. Під безперервним відвідуванням мається на увазі придбання у клубі п’яти місячних абонементів протягом останніх п’яти місяців, що передують даті придбання чергового шостого абонементу. Право на отримання безкоштовного абонементу з’являється у день покупки шостого абонементу. Право на отримання безкоштовного сертифіката не залежить від того, які напрями в клубі відвідував клієнт та за яким видом абонементу. Право отримання безкоштовного сертифіката з’являється кожні 6 місяців безперервного відвідування клубу. Безкоштовний сертифікат не підлягає обміну на кошти. Безкоштовний сертифікат на абонемент до тренажерного залу не підлягає обміну на абонемент на групові заняття та інші послуги клубу. Безкоштовний сертифікат повинен бути активований не пізніше ніж через 30 календарних днів з дати отримання.

Абонемент для себе у подарунок

11 місяців постійного продовження – абонемент для себе у подарунок

У випадку, якщо Ви безперервно відвідуєте спортивний клуб "Територія Fitness" протягом 11 місяців, Ви отримуєте безкоштовно БЕЗЛІМІТНИЙ ВІЛЬНИЙ АБОНЕМЕНТ в тренажерний зал на один місяць.

Цей абонемент може бути використаний особливо Вами.
Інші умови. Під безперервним відвідуванням передбачається придбання в клубі десяти місячних абонементів протягом останніх десяти місяців, що передують даті придбання чергового одинадцятого абонементу. Право на отримання безкоштовного абонементу з’являється у день купівлі одинадцятого абонементу. Право на отримання безкоштовного абонементу не залежить від того, які напрями в клубі відвідував клієнт та за яким видом абонементу. Право на отримання безкоштовного абонементу з’являється кожні 11 місяців безперервного відвідування клубу. Безкоштовний абонемент не підлягає обміну на кошти. Безкоштовний абонемент до тренажерного залу не підлягає обміну на абонемент на інші послуги клубу.
Прокрутити вгору