Айкібудо
для дітей

Заняття айкібудо для дітей у Харкові, на Салтівці

Айкибудо

Найменш травмонебезпечним видом єдиноборств є сучасне бойове мистецтво айкібудо або айкі-будо дзю-дзюцу, що тільки набирає своєї популярності. В основу боротьби входить рукопашний бій та фехтування. Наш фітнес-центр пропонує вам заняття дивним мистецтвом айкібудо для дітей та підлітків у Харкові на Салтівці. На вас чекають професіонали своєї справи!

Кожен зі східних напрямів має свій етикет, правила та філософію – айкібудо не є винятком. Головна думка полягає у здатності людини знаходити сенс життя в самовдосконаленні та набувати потягу до пізнання. Особливістю є також повага до противника та спроби мінімізувати шкоду від удару на початковій його стадії – використовується чимало технік випередження, який розвивають у дитині мислення, концентрацію, стратегію та увагу. Цим єдиноборством можуть займатися як дівчатка, так і хлопчики, як діти та підлітки, так і дорослі – айкібудо підійде кожному!

Заняття бойовими мистецтвами зміцнять і підтримають зростаючий організм, сформують волю до перемоги загартують характер, а завдяки наближеним до реальності рухам та прийомам дозволять захищати себе не лише на полі бою, а й у житті!

Прокрутити вгору
Left Menu Icon
Right Menu Icon