Айкібудо

Заняття айкібудо в Харкові, на Салтівці

Айкібудо належить до сучасних бойових мистецтв, витоки якого лежать у трьох японських школах бойових мистецтв: Есейкан (англ.) айкідо, Дайто-рю Айкі-дзюдзюцу та Тенсін Седен Каторі Сінто Рю. Назва Айкібудо почала застосовуватися в 20-х роках ХХ століття, проте офіційно ця назва вперше з’явилася у Франції 1980 р., коли Алан Флоке створив власну школу під назвою «Айкібудо». У 1983 році відбувається об’єднання шкіл Айкідо, Айкібудо та інших відгалужень Айкібудо у Франції в одну Французьку Федерацію Айкідо, Айкібудо та Аналогів, після чого Айкібудо активно розвивається та поширюється по всьому світу.

Айкибудо

Як і інші східні школи, Айкібудо є не просто бойовим мистецтвом, а має свою філософію, яка полягає у пошуку сенсу існування людини через самовдосконалення та пізнання на основі розуміння мистецтва бою.

Айкібудо, на відміну від деяких інших видів східних єдиноборств, максимально наближено до реальних умов бою та націлене на максимально швидке виведення ворога з ладу кидком, від якого немає захисту, або ударом у життєво важливі точки. На відміну від «м’яких» шкіл, рухи в Айкібудо більш прості, короткі, ефективні та максимально наближені до реальності.

Незважаючи на жорсткість, Айкібудо, як і інші східні школи, не застосовує термін “противник”, а використовує поняття “партнер”, тим самим виявляючи повагу до противника. Партнери в спарингах постійно змінюються ролями (нападаючий і той,що обороняється), завдяки чому немає переможців і переможених, і йде конкуренція, яка шкодить філософії.

Айкибудо

Айкібудо підходить для всіх вікових категорій, у тому числі для дітей і може сприйматися як комплексна фізична підготовка. Айкібудо розвиває спритність, силу, координацію рухів, навички самозахисту, покращує фізичний та розумовий розвиток. Головна відмінність Айкібудо від інших видів єдиноборств – мінімум травмонебезпеки.

У нас Ви можете вступити до Федерації Айкібудо України та отримати буда-паспорт, визнаний усіма федераціями Айкідо світу, в якому фіксуються всі спортивні успіхи. Також є можливість брати участь у всіх українських та міжнародних змаганнях. Залежно від успіхів спортсмен отримує спортивне звання від 3-го юнацького розряду до Майстра Спорту України.

Айкібудо – зброя, яка завжди з тобою!

Приходьте, чекаємо на Вас!

Айкібудо для дітей
Прокрутити вгору