Информация

Правила спортивного Клубу «Територія Фітнес»

Правила спортивного Клубу «Територія Фітнес»,
пр. Тракторобудівників 59/56, м. Харків

Ці правила є публічним договором (пропозицією) між фізичною особою-підприємцем Орловим Олександром Павловичем (ІПН 2589915016) та/або іншими фізичними особами-підприємцями (далі разом і кожний окремо — «Оператор Клубу»), які здійснюють свою діяльність під торговою маркою «Територія Fitness” в ТРК «Україна» за адресою: м. Харків, пр. Тракторобудівників 59/56 з одного боку, та, з іншого боку, будь-якими фізичними особами (далі «клієнт»), що бажають отримати послуги або закуповувати товари на території спортивного клубу «Територія Fitness» по пр. Тракторобудівників, 59/56 в м. Харків. (Далі — «Клуб»). Також правила обов’язкові до виконання для всіх осіб, які не є покупцями послуг і товарів на території Клубу.

1. Режим роботи Клубу.

1.1. Час роботи Клубу: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 21-00, у суботу – з 8-00 до 20-00, у неділю — з 9-00 до 20-00.

1.2. Всі заняття в Клубі припиняються за 15 хвилин до закінчення роботи лубу. У випадку, якщо клієнту для прийняття душу та перевдягання потрібно більше ніж 15 хвилин, клієнт повинен розрахувати час закінчення свого тренування таким чином, щоб вийти з Клубу не пізніше, ніж час закінчення роботи Клубу.

1.3. Допуск клієнтів в Клуб припиняється за 45 хвилин до закінчення роботи Клубу.

2. Користування послугами Клубу.

2.1. Користування клубними послугами можливе або з придбанням абонементу, або з придбанням разового візиту.

2.2. Абонемент надає право на певну кількість окремих видів занять протягом певної кількості календарних днів згідно з умовами абонементу. Абонемент активується (починає свою дію) в день першого відвідування Клубу за абонементом. Абонемент може бути активований протягом 1 року (365 календарних днів) з дня його придбання, після чого неактивований абонемент втрачає свою чинність без повернення коштів.

2.3. Разовий візит дає право відвідати певний напрямок у Клубі один раз.

2.4. Перелік діючих видів послуг та умов їх придбання зазначаються на інформаційному стенді рецепції Клубу та на веб-сайті Клубу www.terfitness.com.

2.5. Кошти, сплачені за послуги Клубу, не повертаються, крім випадків, які прямо передбачені цими правилами.

3. Індивідуальні карти клієнтів.

3.1. Під час першого придбання абонемента клієнт отримує індивідуальну пластикову картку (далі — картка клієнта)

3.2. Картка клієнта надається адміністратору Клубу при кожному відвідуванні Клубу за абонементом і використовується для реєстрації відвідувань Клубу за абонементом.

3.3. Картка клієнта є персональною і не може бути передана іншій особі.

3.4. У разі втрати картки клієнт сплачує встановлену Клубом вартість відновлення картки та отримує нову картку клієнта.

3.5. При первинній реєстрації будь-якого абонементу клієнт зобов’язаний заповнити типову анкету. Після заповнення анкети адміністратор зобов’язаний зробити фотографію Клієнта, яка вноситься в базу даних Клубу для подальшої фото ідентифікації Клієнта.

4. Збереження речей клієнтів.

4.1. Для зберігання речей клієнтів Клубу передбачені індивідуальні шафи в роздягальнях.

4.2. При відвідуванні Клубу клієнт отримує ключ від шафи в роздягальні і тримає його при собі до кінця тренування. Після закінчення тренування клієнт повинен забрати усі свої речі з шафи та повернути ключ адміністратору Клубу. Якщо ключ до шафи загублений, клієнт зобов’язаний сплатити вартість відновлення ключа згідно переліком цін Клубу.

4.3. Клієнти Клубу мають право взяти в довгострокове користування (30 днів і більше) окрему шафу для одягу. Вартість користування встановлюється згідно з переліком цін послуг Клубу.

4.4. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за речі, залишені в шафах в роздягальнях, в тому числі у випадку довгострокового користування.

4.5. Для забезпечення безпеки цінних речей клієнти мають право взяти в платне користування спеціальну комірку.

5. Права Оператора Клубу

5.1. Оператор Клубу має право змінювати режим роботи, вартість та розклад занять. У випадку, якщо зміни торкнуться вже придбаних абонементів, клієнти мають право на власний розсуд на повернення коштів або корекцію абонементу згідно нового розкладу.

5.2. Оператор Клубу має право вносити зміни і доповнювати правила Клубу.

5.3. З метою забезпечення безпеки клієнтів та майна оператор Клубу має право на відеоспостереження.

5.4. Оператор Клубу має право встановлювати та скасовувати без попереднього оповіщення різноманітні знижки, маркетингові акції, пільги, дисконтні програми.

5.5. Адміністрація Клубу має право відмовити клієнту в наданні послуг, якщо клієнт порушує Правила Клубу та/або загальні правила поведінки в публічних місцях.

6. Відшкодування коштів.

6.1. Сплачені за послуги кошти можуть бути повернені виключно у випадках, вказаних в цих правилах.

6.2. Повернення з поважної причини. Сплачені за послуги кошти можуть бути повернені в повному розмірі або пропорційно отриманим послугам в індивідуальному порядку з поважної причини на розсуд адміністрації Клубу. Поважною причиною в тому числі, але не виключно, може вважатися серйозне погіршення стану здоров’я, що не дозволяє отримувати послуги Клубу та може бути довготривалим.

6.3. Повернення коштів за абонемент, що не був активований. Грошові кошти за абонемент повертаються в повному обсязі, якщо абонемент не активовано і якщо з дати придбання минуло не більше 14 календарних днів. У разі, якщо з дати продажу неактивованого абонемента минуло понад 14, але не більше 365 календарних днів, за вимогою клієнта повертається 50% вартості абонементу.

6.4. Повернення коштів за абонемент, що був активований. За вимогою клієнта може бути здійснено часткове повернення коштів за активований абонемент. З повної сплаченої вартості абонементу при поверненні утримується вартість відвіданих тренувань, яка розраховується як кількість відвіданих тренувань, помножена на вартість разового відвідування. При цьому, в будь якому випадку поверненню підлягає сума, що не перевищує 50% суми, сплаченої клієнтом за абонемент.

7. Здоров’я та безпека.

7.1. Клуб не є медичним закладом і не надає послуг з медичного обслуговування клієнтів.

7.2. Клієнт Клубу несе персональну відповідальність за своє здоров’я та медичне забезпечення.

7.3. Відповідальність за безпеку під час тренування дітей (до 14 років включно) несе тренер, з яким займається дитина, або батьки чи інші родичі (якщо дитина займається з батьками).

7.4. Рекомендації інструкторів та тренерів Клубу не є медичними інструкціями і не можуть бути використані як заміна рекомендацій лікаря.

7.5. Необхідність поєднувати рекомендації тренерів та інструкторів Клубу з рекомендаціями лікаря є виключним обов’язком клієнта Клубу.

7.6. Клуб не несе відповідальності за здоров’я та можливі травми в наступних випадках:

7.6.1. Якщо клієнт Клубу порушує ці Правила та інші правила, яких потрібно дотримуватись згідно з цими Правилами.
7.6.2. Якщо клієнт Клубу тренується самостійно (без тренера) або з персональним тренером.
7.6.3. Якщо клієнт не виконує або невірно виконує рекомендації тренерів Клубу
7.6.4. Якщо клієнт порушує рекомендації медичного висновку.
7.6.5. За травми, отримані за межами Клубу.
7.6.6. За травми, заподіяні протиправними діями третіх осіб.
7.6.7. У разі погіршення стану здоров’я, якщо це погіршення сталося в результаті гострої хвороби, загострення травми або хронічного захворювання.

8. Підготовка клієнтів до тренувань

8.1. Для занять у Клубі клієнт повинен перевдягнутися у спортивний одяг та взуття.

8.2. Адміністрація Клубу має право не допустити клієнтів Клубу в вуличному взутті та/або в неспортивному одязі.

8.3. Для певних видів занять в залах для групових тренувань може бути передбачена вимога займатися без взуття.

9. Клієнтам Клубу заборонено:

9.1. Проводити персональне навчання для інших клієнтів Клубу без придбання спеціального тренерського абонементу або одноразового тренерського візиту.

9.2. Використовувати парфумерію та розігріваючі засоби з різким запахом.

9.3. Приймати їжу з різким запахом на території Клубу.

9.4. Приймати їжу без різкого запаху на території Клубу, за винятком зони очікування.

9.5. Використовувати скляний посуд для напоїв в межах залу.

9.6. Ставити посуд та пляшки з водою/напоями на тренажери та музичне обладнання, крім спеціально відведених для цього місць.

9.7. Розміщувати без згоди адміністрації Клубу на території Клубу рекламу та будь-які інші інформаційні матеріали, проводити опитування, розповсюджувати товари.

9.8. Вести відео- та фотозйомку в Клубі без попередньої згоди з адміністрацією Клубу.

9.9. Організовувати та проводити будь-які заходи в Клубі без отримання дозволу адміністрації Клубу.

9.10. Самостійно змінювати рівень освітлення та/або температурного режиму, регулювати телевізори.

9.11. Палити, знаходитись в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння на території Клубу.

9.12. Використовувати ненормативну лексику, як під час спілкування, так і під час розмови по телефону.

9.13. Заходити до Клубу з тваринами.

9.14. Порушувати чистоту і порядок.

9.15. Пошкоджувати майно Клубу. Особа, винна у пошкодженні майна Клубу, зобов’язана виплатити вартість відновлення майна, а також сплатити штраф, що дорівнює 50% вартості відновлення пошкодженого майна.

9.16. Вести підприємницьку діяльність на території Клубу без письмової згоди адміністрації Клубу.

9.17. Кидати спортивне обладнання ( штанги, диски тощо) на підлогу. Це прирівнюється до пошкодження майна Клубу з можливим накладанням штрафу за рішенням адміністрації Клубу.

9.18. Без дозволу адміністрації Клубу пересувати тренажери, виносити штанги, диски та гантелі з зони вільних вагів.

10. Особливості послуги довгострокового користування послугою шафи в роздягальні.

10.1. Шафа надається в користування на 30 календарних днів та оплачується згідно з тарифами, встановленими адміністрацією Клубу.

10.2. У разі не оплати за послугу за наступний період протягом 7 днів з початку періоду шафа звільняється адміністрацією Клубу.

10.3. Вилучені з шафи речі зберігаються протягом 90 календарних днів, за їх збереження адміністрація Клубу відповідальності не несе. Після спливу терміну зберігання речі утилізуються.

11. Техніка безпеки під час тренувань в тренажерному залі.

11.1. Приступати до занять дозволяється лише після ознайомлення з цими правилами та проходження вступного інструктажу. Клієнт повинен розписатися у проходженні вступного інструктажу після його проходження.

11.2. До самостійних занять у тренажерному залі допускаються особи, які досягли шістнадцятирічного віку.

11.3. Заняття в тренажерному залі дозволені тільки в чистому спортивному взутті, рекомендується використовувати зручне закрите взуття з гумовою підошвою, що не ковзає и не красить підлогу. Забороняється використовувати взуття на високих підборах, зі шкіряною підошвою, з шипами, тренуватися босоніж або у відкритому взутті.

11.4. У тренажерному залі не дозволяється займатися з оголеним торсом.

11.5. Рекомендується зняти з себе предмети, що становлять небезпеку на заняттях у тренажерному залі (годинник, висячі сережки тощо), прибрати з кишень колючі та інші сторонні предмети.

11.6. Не приходьте на тренування голодними. Останній прийом їжі – за 1–1,5 години до тренування.

11.7. Забороняється приступати до занять у залі при незагоєних травмах та загальному нездужанні. При поганому самопочутті під час занять необхідно припинити тренування і повідомити про це інструктору тренажерного залу.

11.8. Під час тренування рекомендується випивати достатню кількість води (до 1л), особливо у спеку.

11.9. Не жуйте жувальну гумку на тренуванні, це небезпечно.

11.10. Приймання та зберігання їжі в зонах, призначених для тренувань, заборонено.

11.11. Пересувайтеся тренажерним залом не поспішаючи, не заходьте в робочу зону інших, що займаються. Під час тренувань зведіть до мінімуму розмови. Забороняється бігати, стрибати, або відволікати увагу тих, хто тренується.

11.12. При будь-яких травматичних пошкодженнях негайно зверніться до персоналу Клубу за першою медичною допомогою.

11.13. Під час занять у тренажерному залі клієнти зобов’язані мати при собі індивідуальний рушник і витирати тренажери після використання, якщо поверхня тренажера, яка торкається тіла, стала вологою. Для більшої зручності та гігієни рекомендується покривати лавки тренажерів індивідуальним рушником під час виконання вправ.

11.14. Якщо Ви не знаєте, як використовувати те чи інше обладнання, як правильно виконати вправу – зверніться до інструктора! Він зобов’язаний надати Вам допомогу у цьому питанні!

11.15. Клієнт може скористатися послугами лише інструкторів Клубу чи послугами персональних тренерів, акредитованих у Клубі.

11.16. Перед початком виконання вправи перевірте, щоб усі регулюючі пристрої (стопори, тримачі, фіксатори) перебували у відповідному техніці безпеки стані. Наприклад: перед виконанням вправи «жим ногами», перевірте, щоб стопори, які тримають платформу з вагою, знаходилися в пазах тримача платформи. Закінчивши вправу, потрібно випрямити ноги з вагою, підняти тримачі і повільно опустити платформу на тримачі. Після завершення вправи не залишайтеся лежати під навантаженою вагою платформою.

11.17. Якщо Ви виконуєте вправу на «складних» тренажерах («жим ногами», «гакк» та ін.) вперше, робіть її під контролем інструктора.

11.18. Не допускається перевантаження тренажерних пристроїв понад норму додатковим навішуванням вантажів.

11.19. Тренування з використанням штанги:

11.19.1. Під час виконання вправ зі штангою користуйтеся спеціальними замками, щоб диски не з’їхали з грифа.
11.19.2. Знімаючи диски з грифа, розвантажуйте штангу рівномірно, по черзі по одному з кожної із сторін. Не допускайте, щоб, наприклад, праворуч всі диски залишилися на місці, а зліва були вже зняті.
11.19.3. Залишайте грифи від штанг у спеціально відведених місцях і на підставках, не відставляйте їх вертикально біля стін.
11.19.4. Вправи з максимальною або незвичною вагою рекомендується необхідно виконувати з інструктором або партнером (для страховки)
11.19.5. Не ставайте ногами на м’яке покриття лав і не кладіть на нього обладнання та інші предмети, телефони.
11.20. При виконанні будь-яких вправ дотримуйтесь дистанції від інших, що займаються, мінімум 1 м.
11.21. Вправи із вільними вагами необхідно виконувати на відстані не менше 1,5-2 метрів від скла та дзеркал.
11.22. З навантаженнями, штангами, гантелями слід поводитися дуже акуратно. Усі вправи мають виконуватися плавно, без ривків.
11.23. При перенесенні диска, гантелей, рекомендується тримати вагу на рівні нижнього преса двома руками. Виконуйте підйоми, перенесення ваг із прямою спиною, без скручування хребта.
11.24. При виконанні вправ з важкою вагою необхідно використовувати обладнання для страховки (атлетичний пояс, лямки, еластичні бинти.)
11.25. Забороняється робота на несправних тренажерах. У разі виявлення несправностей (надрив троса, механічні ушкодження, інше) повідомте про це інструктору залу чи адміністратору Клубу.
11.26. Забороняється торкатися рухомих частин блокових пристроїв тренажерів.
11.27. Необхідно стежити, щоб довгі і вільні деталі одягу, шнурки, рушники не потрапляли на частини тренажерів, що рухаються.
11.28. Забороняється ставити пляшки із водою на тренажери, підключені до електромережі, крім спеціально обладнаних місць.
11.29. На початку тренування на біговій доріжці необхідно ставати на підставки по краях рухомого полотна, встановити мінімальну швидкість і починати тренування після того, як полотно почало рухатися. Не можна сходити з тренажера до повної зупинки полотна.
11.30. Перебуваючи на біговій доріжці, полотно якої рухається, заборонено обертатися назад, розмовляти з людиною, яка стоїть позаду.
11.31. При заняттях на степпері та велотренажері необхідно прислухатися до відчуттів у колінах і стопах і припиняти заняття при виникненні в них больових відчуттів. Болі та можливі подальші травми можуть бути обумовлені наявністю у Вас ортопедичних проблем чи анатомічних особливостей.
11.32. Сідло велотренажера регулювати по висоті таким чином, щоб нога, що знаходиться в нижньому положенні, була зігнута в коліні. Щоб уникнути проблем з хребтом і передміхурової залозою, ніколи не нахиляйте сідло назад. Кермо має встановлюватись приблизно на висоті сідла.
11.33. Після виконання вправ клієнт зобов’язаний прибрати спортивне обладнання, що використовується (диски, гантелі, штанги, інвентар і т.д.) на спеціально відведені місця.

12. Правила роботи Клубу під час під час повітряної тривоги (Додаток 1) є невід’ємною частиною цих правил.
Всі клієнти Клубу повинні бути ознайомлені з ними та розписатись в цьому.

Додаток 1.

Правила роботи спортивного Клубу «Територія Fitness» (ТРК «Україна»)
під час повітряної тривоги

Ці правила регулюють роботу спортивного Клубу після спрацювання повітряної тривоги в ТРК «Україна» або при спрацюванні тривоги на мобільних пристроях працівників Клубу (за відсутності повітряної тривоги в ТРК «Україна»).

  1. Після спрацювання повітряної тривоги система оповіщення Клубу доводить до відома відвідувачів Клубу про спрацювання повітряної тривоги.
  2. Всім відвідувачам Клубу рекомендовано зберігати спокій, негайно завершити тренування, покинути приміщення Клубу та пройти до найближчого укриття, що розташоване за адресою пр. Ювілейний, 52А (будівля Інституту охорони здоров’я дітей ті підлітків (ОХМАТДИТ)). Для цього можна використовувати будь-який з двох наявних офіційних виходів з приміщення спортивного Клубу: безпосередній вихід з Клубу на проспект Тракторобудівників або вихід на проспект Ювілейний через ТРК «Україна». Орієнтовний час, необхідний для того, щоб пройти пішки до укриття – 8 хвилин. У разі, якщо існує висока ймовірність небезпеки на шляху до укриття, рекомендовано не залишати будівлю ТРК та перечекати повітряну тривогу на нульовому поверху ТРК «Україна», де розташовані магазини «Сільпо» та «Фокстрот». При цьому, треба зауважити, що нульовий поверх ТРК «Україна» не є офіційним укриттям. Рішення про те, в якому місці перечекати повітряну тривогу, приймається кожною особою індивідуально.
  3. У разі наявності пожежної та/або іншої небезпеки відвідувачі та персонал Клубу можуть користуватися шляхами евакуації з будівлі ТРК «Україна». Схеми евакуаційних шляхів розташовані в кожному приміщенні на території Клубу та наявні в адміністрації Клубу. Відповідальність за технічну можливість користуватися евакуаційними виходами лежить на керівництві ТРК «Україна».
  4. Працівники Клубу під час дії повітряної тривоги мають право покинути приміщення Клубу та пройти до укриття. Адміністратор Клубу є відповідальною особою Клубу щодо дій під час повітряної тривоги. Адміністратор Клубу після спрацювання тривоги має право покинути приміщення Клубу після того, як пересвідчиться, що усі відвідувачі Клубу та працівники Клубу покинули приміщення. У разі наявності прямої небезпеки адміністратор має право покинути приміщення негайно, без перевірки наявних в приміщенні відвідувачів.
  5. Відвідувачі Клубу, які відмовляються покинути приміщення Клубу після спрацювання сигналу повітряної тривоги, і продовжують тренування, роблять це на свій страх і ризик і беруть повну відповідальність за свою безпеку, життя та здоров’я на себе. Керівництво Клубу наполягає на тому, що тренуватися під час повітряної тривоги небезпечно і спонукає покинути приміщення, але при цьому не має права вживати примусових заходів щодо залишення приміщення відвідувачами.
  6. Під час дії воєнного стану батькам або іншим родичам неповнолітніх відвідувачів віком до 16 років під час їхніх тренувань рекомендовано знаходитись у приміщенні Клубу і у разі спрацювання повітряної тривоги допомогти дитині швидко залишити приміщення. У разі відсутності дорослих родичів адміністрація Клубу буде вживати заходів, щоб дитина спустилася на нульовий поверх ТРК, але в будь-якому випадку не несе відповідальності за життя та здоров’я неповнолітніх осіб, які знаходяться в Клубі, під час спрацювання повітряної тривоги.
Прокрутить вверх